Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Platformy hydrauliczne Bielsko-Biała Dźwig-Serwis Janusz Bachrach#WindaPanoramiczna oraz wiele innych dźwigów to coś, co nasza firma dostarcza od wielu lat. Projektujemy i sprzedajemy wszystkie rodzaje dźwigów.

Oferujemy dźwigi (windy) osobowe, towarowe, towarowo-osobowe (linowe z maszynownią górną, linowe bez maszynowni, hydrauliczne) i towarowe małe. Ponadto mamy dźwigi specjalistyczne, platformy dla osób niepełnosprawnych, schody i chodniki ruchome, a także podnośniki schodowe dla inwalidów. Oprócz tego sprzedaż obejmuje inne urządzenia transportu pionowego i poziomego.

Zapewniamy też modernizację i konserwację urządzeń oraz serwis.

Urządzenia są bezpieczne, komfortowe, wydaje i energooszczędne.

http://www.dzwigserwis.com/
#PlatformaDlaNiepełnosprawnych
#WindyDlaNiepełnosprawnych
#ProjektowanieDźwigów
#WindaPanoramiczna

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń