Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Plotery KiMLA – innowacyjne zastosowanie magnetycznych napędów liniowychWielkoformatowe centra obróbcze KiMLA nazywane są również routerami lub ploterami przemysłowymi. Są to obrabiarki CNC o dużych obszarach roboczych przeznaczonych do obróbki materiałów w postaci płyt.

Najczęściej są to frezarki, ale nie rzadko posiadają również głowice tnącą z nożem oscylacyjnym lub inne dedykowane agregaty do specyficznych zastosowań. Obrabiają metale, tworzywa sztuczne, materiały kompozytowe i drewnopochodne.

Stosujemy magnetyczne napędy liniowe, które są bardzo szybkie, dokładne oraz nie zużywają się – pola magnetycznego zużyć się nie da. Przeczytaj więcej o napędach liniowych: https://kimla.pl/informacje/napedy-liniowe-kimla

Obróbkę wiórową wykonuje obracający się frez i stosuje się ją do frezowania takich materiałów jak metale i twarde tworzywa sztuczne.
Materiały o mniejszej twardości można wycinać nożem i tę technologię stosuje się do wycinania gumy, pianek, gąbek, elastomerów, tkanin czy materiałów uszczelkarskich.

Produkujemy swoje centra na bazie stalowych monolitycznych korpusów, obrabianych w jednym mocowaniu na ciężkich frezarkach bramowych. Dzięki temu maszyny KiMLA mogą być używane bez specjalnego fundamentowania.

Maszyny KiMLA mogą być wyposażone w jedną lub więcej głowic roboczych. Po za wrzecionem mogą być to głowica tnąca, bigująca, pisząca czy gwintująca. Magazyn na narzędzia może występować w wersji liniowej lub rewolwerowej – od 10 do 32 narzędzi.

Aby obróbka była wydajna, stabilna i dokładna większość wielkoformatowych centrów obróbczych wyposażona jest rastrowe próżniowe stoły montażowe. Stoły mogą być podzielone na wiele stref ssania, załączanych niezależnie. Ponadto każda strefa podzielona jest na sekcje z kolektorami ssącymi, w których znajdują się metalowe gwintowane wkładki, umożliwiające w razie potrzeby mechaniczne przykręcanie detali lub przyrządów montażowych czy imadeł.

Dzięki możliwości szerokiego zastosowania, maszyny KiMLA te są niezwykle popularne. Wykorzystane są nie tylko w przemyśle ale także w branżach stolarskiej, meblarskiej czy reklamowej.

Zapraszamy po szczegóły na: https://kimla.pl/maszyny/plotery-tnace-cnc-cuttery

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń