Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Podnośnik hydrauliczny do samochodów ciężarowych 25t. Podnośnik 25 ton przenośny do autobusów.Odwiedź stronę: https://www.podnosniki.warszawa.pl | Zadzwoń: 601 21 33 88.
Podnośnik hydrauliczny do ciężarówek i autobusów AC Hydraulic B25-2. Hydro-pneumatyczny do punktowego podnoszenia pojazdów. Jest lekki, a jego przemyślana konstrukcja pozwala na łatwe przenoszenie. Idealny do mobilnych serwisów.
Dane techniczne:
Napęd: hydrauliczno-pneumatyczny.
Udźwig: 25/10 t.
Wysokość min.: 160 mm.
Zakres pracy: 160 – 310 mm lub 160 – 410 mm (opcja).

Produkcja: AC Hydraulic – Dania.
Gwarancja: 3 lata na hydraulikę i 10 lat na konstrukcje stalową.

Kontakt: tel. 601 21 33 88 lub 22 119 74 91. heka@supermedia.pl
Więcej info: https://www.podnosniki.warszawa.pl/przenosny-podnosnik-serwisowy-ac-hydraulic-b25-2.html

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń