Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Podnośnik koszowy RUTHMANN ECOLINE 160 – WindexNajbardziej kompaktowy model z serii ECOLINE punktuje optymalną wysokość roboczą, zasięgiem bocznym i masą własną. Jest również bardzo łatwy w obsłudze, dzięki czemu idealnie nadaje się do zadań właściwych dla sektorów związanych z pracami komunalnymi. Jednostka ta jest także chętnie wybierana przez firmy wynajmujące.

Podstawowe dane techniczne:

Maksymalna wysokość robocza: 16,00 m
Maksymalny zasięg: 9,20 m
Zakres obrotu: 360°
Wymiary kosza: 1,30 x 0,70 m
Rotacja kosza: 2 x 90°
Udźwig kosza: 250 kg
Wysokość całkowita: 2,76 m
Długość całkowita pojazdu: 6,21 m
Dopuszczalna masa całkowita: 3,5 t

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej – Skontaktuj się z nami!
+48 52 396 77 20
+48 52 396 70 45
sprzedaz@windex.pl

Odwiedź również naszą stronę internetową:
http://windex.pl/

Specyfikacja RUTHMANN ECOLINE 160:
http://www.windex.pl/podnosniki-koszowe-ruthmann/seria-ecoline/ecoline-160

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń