Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Podnośnik Pionowy LIFTBOY dla osób niepełnosprawnychSzukasz skutecznego urządzenia do transportu osób niepełnosprawnych? Sprawdź jak działa podnośnik pionowy LIFTBOY zamontowany przed blokiem.
https://www.windy-schodowe.pl/oferta/podnosniki-pionowe/maly-podnosnik-liftboy/

▬▬▬▬ Podnośnik pionowy LIFTBOY ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Mały podnośnik dla osób niepełnosprawnych LIFTBOY może podnieść osobę na wózku inwalidzkim na maksymalną wysokość do 830 mm. Urządzenie nie jest na stałe związane z gruntem, wystarczy twarde podłoże np. w postaci kostki brukowej, aby móc korzystać z windy. Podnośnik najczęściej montowany jest na zewnątrz budynku np. przy schodach wejściowych do budynku, przy tarasie lub balkonie. Maksymalny udźwig podnośnika pionowego wynosi aż 300 kg. To niezwykle proste w obsłudze urządzenie, które w bezpieczny sposób przetransportuje osobę niepełnosprawną.

Więcej informacji o podnośniku pionowym LIFTBOY, znajdujesz na naszej stronie internetowej!

👉 https://bit.ly/3hXNM8b

▬▬▬▬ O firmie #WindySchodowe ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Jesteśmy firmą dźwigową, która od prawie 15 lat prężnie działa w segmencie urządzeń dźwigowych. Bezustannie rozwijamy się i szkolimy by poszerzać asortyment wind do likwidacji barier architektonicznych. Kierujemy się hasłami „Dom bez barier” oraz „Ułatwiamy Twoje Życie”, wynikającymi z naszej misji.

Współpracujemy z najlepszymi producentami sprzętu z całej Europy, dzięki którym wprowadzamy na rynek krzesełka schodowe na szynie prostej oraz na torze krzywoliniowym w zdecydowanie tańszych cenach od tych dostępnych na rynku. Oferowane przez nas urządzenia charakteryzują się większym komfortem oraz bezpieczeństwem podczas użytkowania.

Zapraszamy na naszą stronę internetową 👇

👉 https://www.windy-schodowe.pl/

▬▬▬▬ Nasze Social Media ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Facebook → https://www.facebook.com/windy.schodowe.warszawa/
Instagram → https://www.instagram.com/windyschodowe/
Grupa Facebook → https://bit.ly/36wxE84

▬▬▬▬ Kontakt ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

W sprawie zakupu urządzeń dźwigowych lub pytań dotyczących likwidacji barier architektonicznych, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego 👇

☎ 606 686 002 lub 692 44 94 74
📩 info@windy-schodowe.pl

▬▬▬▬ Dofinansowanie ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Czy wiesz, że osoby posiadające status osoby niepełnosprawnej mogą starać się o dofinansowanie ze środków PFRON na zakup urządzeń do niwelowania barier architektonicznych?
Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę 👇

👉 https://bit.ly/2UjGnGB

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń