Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Podnośnik samochodowy dwukolunowy Maestro 35H/M udźwig 3,5tDwukolumnowy Maestro 35 M/H o udźwigu do 3500 kg.

Nowa seria Maestro 35 M/H firmy AUTOPSTENHOJ sprawia, że osoba obsługująca podnośnik może doświadczyć prawdziwej wszechstronności użytkowania.

Podnośnik 2-kolumnowy o udźwigu 3500 kg jest dostępny w wersji elektromechanicznej i elektrohydraulicznej, do uniwersalnej obsługi zarówno kompaktowych aut jak i tych z największych z długim nadwoziem (typu Volkswagen T6), bez obawy o stabilność podparcia. Dzięki temu dźwignik odpowiada na potrzeby każdego warsztatu.

Konstrukcja ramienia nośnego „Premium Swing Arms” z możliwością konwersji do wersji płaskiej umożliwia podnoszenie sportowych pojazdów z bardzo niskim zawieszeniem. W opcji dostępny jest zestaw akcesoriów obejmujący oświetlenie LED, dodatkowy sterownik oraz przyłącze sprężonego powietrza.

Zalety i funkcje Maestro 35 M / 35 H

• Wysoka jakość i funkcjonalność podnośnika „Made in Denmark” o udźwigu 3,5 t
• Dostępny w wersji elektromechanicznej lub hydraulicznej
• Uniwersalność obsługi samochodów osobowych, dostawczych i sportowych
• Spełnia wszystkie kryteria przemysłu motoryzacyjnego, wymagania techniczne oraz normy bezpieczeństwa, posiada ochronę antykorozyjną
• Szeroka gama akcesoriów zapewnia skuteczną i ergonomiczną pracę, np. sprężone powietrze, zasilanie, uchwyty do nadstawek, tace, oświetlenie i wiele innych.

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń