Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Podnośniki koszowe Płowce Pierwsze Metre Łukasz BoguckiFirma Metre, prowadzona przez Łukasza Boguckiego, powstała w Płowcach Pierwszych, w województwie kujawsko-pomorskim, w 2012 roku. Działalność oferuje usługi podnośnikowe.

Podnośniki koszowe, którymi dysponuje firma, idealnie nadają się do prac wysokościowych, takich jak mycie okien, wyklejanie billboardów, montaż i demontaż systemów rynnowych oraz wycinka drzew. Urządzenia sprawdzają się przy konserwacji i naprawie oświetlenia zewnętrznego i ulicznego, malowaniu konstrukcji stalowych oraz elewacji. W okresie zimowym znajdują idealne zastosowanie przy usuwaniu nawisów śnieżnych i sopli. Zespół firmy składa się z doświadczonych osób, które gwarantują swoim Klientom profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo. Interesanci mogą liczyć na terminowość i atrakcyjne ceny. Oferta kierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i większych przedsiębiorstw.

Zachęcamy do podjęcia współpracy.

http://xn--podnonikbogucki-j4c.pl

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń