Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Podnośniki koszowe Sułkowice Sky Basket.pl Leszek MaciakLeszek Maciak jest właścicielem firmy Sky Basket.pl, która działa na rynku od 2017 roku. Jej siedziba zlokalizowana jest w Sułkowicach, w powiecie grójeckim, na terenie województwa mazowieckiego. Zakład oferuje nowe i używane podnośniki koszowe.

Sky Basket.pl to idealne rozwiązanie dla osób, które poszukują fachowców od usług budowlano-dekarskich. Firma bez problemu zajmie się wykonaniem pokryć dachowych, naprawami oraz drobnymi pracami budowlanymi. W związku z coraz większym zapotrzebowaniem na tego rodzaju usługi, firma zajmuje się sprzedażą i montażem mini żurawi. W swojej ofercie zakład posiada podnośniki koszowe przegubowe oraz podnośniki na gąsienicach i samochodach. Wśród dostępnych produktów znaleźć można też roboty i przyssawki do szyb. Interesanci, decydując się na wybór maszyn, mogą liczyć na pomoc profesjonalnego operatora. Pracownicy bardzo chętnie pomogą w wyborze odpowiedniego asortymentu oraz odpowiedzą na wszystkie pytania.

Zapraszamy.

http://www.skybasket.pl/

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń