Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Podnośniki przegubowe platformy robocze podesty ruchome Sadlinki PU Airsystem Tomasz HorzempaPrzedsiębiorstwo Airsystem znajduje się w Sadlinkach, w województwie pomorskim. Właścicielem firmy jest Tomasz Horzempa. Działamy na rynku już od 2006 roku.

W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalny sprzęt do prac na wysokości. Posiadamy podnośniki o zasięgu do 12 metrów roboczych. Współpracujemy zarówno z Klientami indywidualnymi jak i z firmami.

Oferujemy Państwu podnośniki elektryczne przegubowe, podnośniki elektryczne nożycowe, podnośniki koszowe oraz podnośniki spalinowe. W naszej ofercie dostępne są podnośniki Genie, podnośniki Skyjack oraz podnośniki Grove. Posiadamy platformy robocze i podesty ruchome.

Dysponujemy swoją autolawetą, zapewniamy zatem dowóz sprzętu we wskazane przez Państwa miejsce. Oferujemy atrakcyjne ceny. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Więcej informacji na: http://airsystemhorzempa.pl

Pobrane z Mediów Dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Warsaw Machine Service – Anglojęzyczny mechanik. Warszawa, Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, a także ich konserwacja i naprawa mieszczą się w tej kategorii. Wykonywanie rutynowej konserwacji narzędzia służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych. Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym.

Dodaj komentarz

Zadzwoń