Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Pompy pompy hydroforowe regeneracja pomp Lublin Inwest-SerwisFirma Inwest-Serwis została założona w 2005 roku. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Lublinie. Działamy jako serwis pomp.

Wykonujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Zajmujemy się przeglądami okresowymi i świadczymy usługi z zakresu przezwajania silników. W zakres naszej oferty wchodzi również pierwsze uruchomienie urządzenia. Ponadto sprzedajemy oryginalne części do pomp. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firm Grundfos i Wilo.

Zapraszamy do skorzystania z oferty przedsiębiorstwa Inwest-Serwis. Żeby uzyskać więcej informacji należy kierować się na naszą stronę internetową: http://inwestserwis.pl/

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń