Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Pompy układów smarowania – konserwacja, usterki, serwisRozpoczynamy nasz nowy cykl, w ramach którego będziemy udzielać eksperckiego wsparcia w konserwacji asortymentu, który u nas nabywacie oraz pomożemy diagnozować usterki – również prewencyjnie. Do tego w ramach cyklu oczywiście obszernie opowiemy o jednej z naszych największych specjalizacji – łożyskach. Zapraszamy do oglądania pierwszego odcinka!

Jaki smar dobrać do aplikacji? Gdzie się zgłosić, gdy uszkodzą się pierścienie łożyska? Dzielimy się z Wami doświadczeniem naszym oraz naszego partnera. W pierwszej odsłonie nowego cyklu, na warsztat wzięliśmy pompy układów smarowania.

REM Elbląg

Jesteśmy firmą z tradycją i bogatym doświadczeniem, która od 25 lat służy pomocą w zakresie dostarczania najwyższej jakości produktów do utrzymania ruchu oraz na pierwszy montaż. Dysponujemy również ogromnym zapleczem serwisowym i prowadzimy usługi doradcze. Zaufali nam światowi i krajowi producenci, których jesteśmy autoryzowanym dostawcą. Reprezentujemy m.in SKF, NTN-SNR, OPTIBELT, BOSCH – REXROTH i wielu innych. Dysponujemy profesjonalnym personelem technicznym, który szybko reaguje na zapytania oraz wspiera w dostarczaniu rozwiązania w procesie produkcji.

Zachęcamy do kontaktu!

www:
http://rem-elblag.pl/
Facebook:
https://www.facebook.com/elblagrem/
LinkedIN:
https://www.linkedin.com/company/rem-elbl%C4%85g-sp-z-o-o
Subskrybuj kanał YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCcbdqaO6uSG-KY7uWBESVpw

#REMElbląg #DIY

Pobrane z Mediów Serwis Maszyn Warszawa, Naprawa Maszyn Warszawa, Naprawa dźwigów i sterowników do urządzeń dźwigowych, Naprawa wyciągników, Naprawa maszyna do wyciągania drzew, Naprawa, regeneracja, konserwacja wciągników i wciągarek. Nasza oferta to szeroki wybór serwisu i naprawy wciągników i wciagarek – ręcznych i elektrycznych, linowych.

Dodaj komentarz

Zadzwoń