Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

PowerBI 0.2 – Zakładanie konta na platformie internetowej PowerBIZobacz kurs wideo Mistrz Excela
https://www.udemy.com/mistrz-excela/?couponCode=20YT19

Zobacz opis pełnego kursu o PowerBI:
http://exceliadam.pl/kursy/power-bi

Instalacje PowerBI Desktop możesz pobrać ze strony:
https://www.microsoft.com/pl-PL/download/details.aspx?id=45331

PowerBI to darmowa aplikacja firmy Microsoft, która została stworzona, żeby
 szybko analizować nawet miliony wierszy,
 łączyć dane z różnych miejsc (baz danych, stron internetowych, plików Excela, folderów),
 oczyszczać dane z niepotrzebnych lub niepotrzebnych danych,
 wizualizować w czytelny i ciekawy sposób dane (np.: na mapie świata),
 udostępniać raporty na stronach www itp.
Jeśli pracujesz dużo z danymi, to aplikacja PowerBI ułatwi i przyspieszy Ci wiele czynności, dzięki wbudowanym funkcjonalnościom.

Szkolenie rozpoczniesz od poznania sposobów pobierania danych z różnych danych, ich oczyszczania, łączenia, integracji i zasad rządzących językiem zapytań.

Kolejnym krokiem będzie poznanie sposobu modelowania danych, żeby poprawnie prezentowały się na wizualizacjach i różnych sposobów ich podsumowania.

Następnym krokiem będzie to co najbardziej zachwyca, czyli wizualizacja. Wykresy kolumnowe, liniowe, tabele danych, macierze, wykresy kaskadowe (wodospadowe), wizualizacje na mapie świata, wykresy pokazujące jak dane zmieniały się w czasie i wiele innych.

Pomówimy też o usłudze online, czyli możliwości dostępu do raportów z dowolnego miejsca z dostępem do internetu i sposobach ich udostępniania.

Każdy kolejny krok to również ćwiczenia do samodzielnego rozwiązania, podczas których trener prowadzący pomoże Ci gdybyś miał trudności z poradzeniem sobie z nimi.

Dzięki możliwości łączenia, oczyszczania i interaktywnej prezentacji danych możesz zaskoczyć swojego przełożonego, jak szybko i sprawnie przygotowujesz wymagane raporty.

Pobrane z Mediów Dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Warsaw Machine Service – Anglojęzyczny mechanik. Warszawa, Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, a także ich konserwacja i naprawa mieszczą się w tej kategorii. Wykonywanie rutynowej konserwacji narzędzia służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych. Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym.

Dodaj komentarz

Zadzwoń