Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Praca konserwatora wind i schodów ruchomych w KONE PolskaJak wygląda serwis wind i praca konserwatora dźwigów? Zobacz i posłuchaj pracowników KONE Polska.

Serwis wind to interesująca ścieżka kariery. Bieżące oferty pracy w KONE Polska (serwis wind) znajdziesz na stronie https://kone.wd3.myworkdayjobs.com/pl-PL/Careers.

Więcej o pracy w KONE Polska przeczytasz na https://www.kone.pl//kariera.

Windy KONE, schody ruchome oraz pozostałe produkty i usługi prezentujemy na https://www.kone.pl/.

………

Jesteśmy liderem innowacyjności w branży dźwigowej. Produkujemy, konserwujemy i modernizujemy windy, schody i chodniki ruchome oraz drzwi automatyczne. Naszym celem jest przekształcanie miast w przestrzeń lepszego życia. Poprzez bardziej efektywny People Flow® zapewniamy niezawodną, bezpieczną i wygodną komunikację w przestrzeni miejskiej.

KONE działa na polskim rynku od 1993 roku. KONE Polska ma siedzibę w Warszawie, biura w Poznaniu, Katowicach, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku i Szczecinie oraz punkty serwisowe w 19 miastach w całej Polsce. Obsługujemy ponad 2700 firm, pośród których są największe firmy deweloperskie, budowlane i zarządzające nieruchomościami, jak również najznamienitsze pracownie architektoniczne.

Pobrane z Mediów Dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Warsaw Machine Service – Anglojęzyczny mechanik. Warszawa, Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, a także ich konserwacja i naprawa mieszczą się w tej kategorii. Wykonywanie rutynowej konserwacji narzędzia służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych. Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym.

Dodaj komentarz

Zadzwoń