Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Prace wysokościowe Warszawa AlptrekNaszą specjalnością są prace wysokościowe, w tym przede wszystkim mycie powierzchni szklanych, elewacji kamiennych i ciągów okiennych. Ponadto zajmujemy się czyszczeniem świetlików dachowych, również w trudno dostępnych miejscach w halach produkcyjnych, bądź magazynowych.

Nasza oferta to też remonty balkonów i loggi, prace malarskie oraz tynkarskie. Podejmujemy się również naprawy tynków i szczelin dylatacyjnych. W razie potrzeby uszczelniamy płyty elewacyjne i czyścimy od wewnątrz zbiorniki.

Więcej informacji na: https://alptrek.pl/

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń