Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Producent dźwignic Wrocław HakFirma Hak działa w branży związanej z urządzeniami dżwignicowymi od 1989 roku. Mieścimy się we Wrocławiu jednak obsługujemy klientów zarówno z kraju, jak i zagranicy.

Nasza oferta obejmuje dźwignice oraz inne urządzenia transportu bliskiego, osprzęt i torowiska dźwignicowe, suwnice bramowe, pomostowe i w systemie lekkim, wciągarki bramowe, czy żurawie warsztatowe. Wykonujemy urządzenia do transportu poziomego, w tym przesuwnice wagonowe i procesowe oraz różne platformy transportowe.

Dodatkowo klienci znajdą u nas osprzęt dźwignicowy i wyposażenie dźwignic takie, jak zawiesia, liny stalowe, haki, zblocza, uchwyty transportowe, trawersy, wciągniki i wciągarki, czerpaki i chwytaki.

Nasze kompleksowe usługi obejmują rozpoznanie potrzeb, projekt, produkcję, prace budowlane, transport i montaż oraz odbiór maszyn przez dozór techniczny. Remontujemy i modernizujemy już istniejące urządzenia, zajmujemy się naprawą i legalizacją zawiesi.

Zapraszamy do współpracy. https://www.hak.com.pl/hak/

Pobrane z Mediów Dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Warsaw Machine Service – Anglojęzyczny mechanik. Warszawa, Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, a także ich konserwacja i naprawa mieszczą się w tej kategorii. Wykonywanie rutynowej konserwacji narzędzia służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych. Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym.

Dodaj komentarz

Zadzwoń