Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Producent zawiesi – EXAR KOMSTALSprawdź nas: https://exar.eu

EXAR jest wiodącym producentem różnego typu atestowanych zawiesi pasowych, wężowych, linowych i łańcuchowych oraz pasów transportowych. Dodatkowo oferujemy szeroki asortyment produktów potrzebnych do podwieszania, mocowania i zabezpieczania ładunku podczas transportu.
EXAR powstał w 2009 roku. Od początku naszego istnienia stawiamy na rozwój i ekspansję kolejnych rynków krajowych i zagranicznych. Firma zarządzana jest z pasją i ogromnym zaangażowaniem, a jej głównym celem jest zadowolenie Klientów z dostarczanych produktów
Zapewniamy naszym partnerom profesjonalną i kompleksową obsługę, a każde zapytanie czy zamówienie traktujemy indywidualnie. Gwarantujemy optymalne rozwiązania adekwatne do aktualnie obowiązujących przepisów, walorów użytkowych i konkurencyjnej ceny.
Wyróżniamy się elastycznością, terminowością i szybkością działania.
Zapewniamy najkrótsze na rynku terminy realizacji zamówień wraz z dostawą
Szybkość realizacji zamówień, duże stany magazynowe, profesjonalne doradztwo w zakresie zawiesi i osprzętu dźwignicowego są naszymi głównymi priorytetami.
Posiadamy nowoczesne centrum produkcyjno-handlowe zlokalizowane w Bielsku – Białej, w którym znajduje się profesjonalna szwalnia, hale produkcji wężówek, zawiesi linowych i łańcuchowych oraz stanowiska kontroli jakości wyposażone w hydrauliczne maszyny wytrzymałościowe tzw. zrywarki.
Dbając o kompleksowość naszych usług oferujemy klientom możliwość skorzystania z naszego serwisu stacjonarnego i mobilnego. W dowolnie wyznaczonym miejscu kontrolujemy techniczny stan zawiesi i osprzętu.

Pobrane z Mediów Serwis Maszyn Warszawa, Naprawa Maszyn Warszawa, Naprawa dźwigów i sterowników do urządzeń dźwigowych, Naprawa wyciągników, Naprawa maszyna do wyciągania drzew, Naprawa, regeneracja, konserwacja wciągników i wciągarek. Nasza oferta to szeroki wybór serwisu i naprawy wciągników i wciagarek – ręcznych i elektrycznych, linowych.

Dodaj komentarz

Zadzwoń