Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Produkcja tworzyw sztucznych oraz naprawa i modernizacja maszyn Jaktorów PGA Paweł GaworskiPGA to firma specjalizująca się w modernizacji linii produkcyjnych i pojedynczych urządzeń. W maszynach naprawia instalacje elektryczne i mechaniczne, uruchamia je i szkoli przyszłych użytkowników. Obejmuje też maszyny serwisem. Prace prowadzi m.in. na maszynach przeznaczonych do produkcji folii i artykułów z tworzyw sztucznych oraz na maszynach drukarskich i kartoniarskich, formierkach, ekstruderach i innych urządzeniach.

W swoim zakładzie PGA wytwarza folie czarne i kolorowe oraz opakowania i tace z tworzyw. Na ofertę przedsiębiorstwa składa się również wytwarzanie form do termoformowania z żywicy i aluminium oraz produkcja przyłbic ochronnych. Uzupełnieniem oferty jest przenoszenie pojedynczych maszyn i całych linii produkcyjnych na terenie Polski i poza jej granicami.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o ofercie firmy. Więcej znajduje się na stronie internetowej: https://www.pga-folie.pl/

Pobrane z Mediów Serwis Maszyn Warszawa, Naprawa Maszyn Warszawa, Naprawa dźwigów i sterowników do urządzeń dźwigowych, Naprawa wyciągników, Naprawa maszyna do wyciągania drzew, Naprawa, regeneracja, konserwacja wciągników i wciągarek. Nasza oferta to szeroki wybór serwisu i naprawy wciągników i wciagarek – ręcznych i elektrycznych, linowych.

Dodaj komentarz

Zadzwoń