Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Przezwajanie silników elektrycznych Kobylanka Zakład Elektromechaniczny Leszek SuchtaW naszym zakładzie elektromechanicznym głównie zajmujemy się przezwajaniem silników elektrycznych. Podejmujemy się remontu maszyn i urządzeń elektrycznych. Zawsze dokładnie remontujemy i przezwajamy silniki elektryczne do 400 kW. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi przeprowadzamy konserwację różnego rodzaju urządzeń i maszyn elektrycznych.

Ponadto prowadzimy serwis pomp zatapialnych i obiegowych oraz elektrobębnów. W krótkim czasie możemy wyremontować urządzenie o masie do 2 ton. Uzupełnienie oferty stanowi wymiana i dorabianie części, a także tulejowanie, piaskowanie oraz wyważanie.

Więcej informacji na: http://www.ls-serwis.pl/

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń