Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Przezwajanie silników elektrycznych naprawa silników elektrycznych Słupsk ElmechNasza firma Elmech w Słupsku zajmuje się elektromechaniką. Naprawiamy i remontujemy pompy zanurzeniowe, a także inne urządzenia elektryczne.

W naszej ofercie mogą znaleźć Państwo usługi takie jak; sprzedaż i przezwajanie silników elektrycznych, naprawa i serwis spawarek, elektrobębnów i elektrosprzęgła. Przezwajamy luzowniki, remontujemy hamulce elektryczne.

Znamy się na agregatach prądotwórczych, transformatorach i innych nietypowych urządzeniach elektrycznych.

Swoją działalność prowadzimy od 1983 roku, a nasze wieloletnie doświadczenie wpływa na wysoką jakość oferowanych usług.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Elmech.

Więcej informacji na stronie:
https://www.elmech.slupsk.pl/

Pobrane z Mediów Dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Warsaw Machine Service – Anglojęzyczny mechanik. Warszawa, Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, a także ich konserwacja i naprawa mieszczą się w tej kategorii. Wykonywanie rutynowej konserwacji narzędzia służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych. Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym.

Dodaj komentarz

Zadzwoń