Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Przezwajanie silników elektrycznych Nowogard Henryk Wiąz Zakład elektromechaniczny i chłodniczyZakład elektromechaniczny i chłodniczy, którego właścicielem jest Henryk Wiąz, powstał w 1982 roku. Jego specjalnością jest przezwajanie silników elektrycznych prądu zmiennego o mocy do 100 KW. W ramach serwisu mechanicy zajmują się wymianą poszczególnych części, w tym łożysk, konserwują uzwojenie i regenerują elektromagnesy. Doświadczenie i duży zapas części zamiennych sprawiają, że wszystkie tego typu prace wykonywane są bardzo sprawnie. Przezwajanie i regeneracja dotyczą też agregatów pompowych, w tym pomp głębinowych.

Oferta firmy obejmuje również montaż i naprawę urządzeń chłodniczych, klimatyzacji i wentylacji, a także przebudowę linii technologicznych.

Uzupełnieniem oferty jest sprzedaż i serwis urządzeń wchodzących w skład techniki udojowej.

Więcej informacji dotyczących zakładu znajduje się na stronie internetowej: http://www.wiazhenryk.com.pl/

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń