Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Reactor Graco – Natrysk elastomeru na pokrycie piankowe dachu – naprawa dachów – termorenowacjaOPIS:
Przedstawiamy Państwu materiał filmowy z natrysku elastomeru na pokrycie piankowe dachu. Warstwa tworzy ochronną powłokę, która zabezpiecza dodatkowo piankę poliuretanową zamkniętokomórkową przed promieniami uv, wzmacnia, a także chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi.

————————–
SPRZEDAŻ USŁUG, SPRZĘTU, I SZKOLENIA
Z ZAKRESU NATRYSKU PIANKI I POWŁOK POLIURETANOWYCH

Orzech (Tarnowskie Góry – Bytom – Gliwice)
ul. Bytomska 42
www: www.kumibex.pl
mail: kumibex@kumibex.pl

Godziny otwarcia biura:
Pon – Pt: 7.00 – 15.00
tel: 32 381 32 00
fax: 32 381 32 01

SPRZĘT:
https://www.kumibex.pl/index.php/urzadzenia

USŁUGI:
https://www.kumibex.pl/index.php/uslugi

SUROWCE, KOMPONENTY:
https://www.kumibex.pl/index.php/surowce

SZKOLENIA:
https://www.kumibex.pl/index.php/akademia-kumibex

MINISPRAY:
https://www.kumibex.pl/index.php/minispray

* W pakiecie czekają na Ciebie lepsze ceny i gratisy np. rozpuszczalniki, węże, zaproszenia na szkolenia!!

————————–
Nasz kanał na Facebooku:
http://www.facebook.com/pages/Kumibex/128708697194837

Nasz kanał na twitterze:

Jesteśmy współżałożycielem SIPUR:

kumibex

Nasz partner medialny:
www.pu-online.pl
www.forum.pu-online.pl

————————–
OPIS SPRZĘTU:
Firmę Graco założoną w 1926 roku zalicza się do wiodących na rynku producentów elementów i systemów transferu płynu. Swój sukces firma zawdzięcza stosowaniu najlepszych technologii w produkcji urządzeń, ciągłemu unowocześnianiu oferowanych produktów i niezrównanemu serwisowi. Dzięki ścisłej współpracy z wyspecjalizowanymi
dystrybutorami, firma Graco ustanowiła standardy jakościowe w branżach zajmujących się hydrauliką płynów.

KUMIBEX – autoryzowany dystrybutor produktów GRACO oferuje Państwu wiodące na rynku urządzenia aplikacyjne zaprojektowane do natrysku pianki, polimocznika i innych materiałów wymagających dokładnych temperatur i ciśnień.

————————–
OPIS USŁUG:
Usługi w zakresie aplikacji natryskowych poliuretanów i polimoczników oferowane przez firmę Kumibex cechują się ponad 20-to letnim doświadczeniem. W trakcie realizacji usług firma opracowała profesjonalną procedurę obsługi klienta od zapytania aż do finalnej realizacji przedsięwzięcia, którą stale optymalizuje. Zintegrowane systemy obsługi wprowadzone w naszej firmie pozwalają obniżać koszty a co za tym idzie oferować bogaty wachlarz usług natryskowych w konkurencyjnych cenach i najwyższej jakości.

Firma w zakresie usług natrysku pian poliuretanowych oferuje:
a) Pokrycia dachowe – zewnętrzne
b) Docieplenia poddaszy
c) Izolacje termiczne podłóg pod ogrzewania podłogowe

————————–
OPIS SUROWCÓW:
Firma KUMIBEX na przestrzeni lat współpracowała i dalej współpracuje z wieloma producentami komponentów potrzebnych do wytworzenia pianki poliuretanowej zarówno zamknięto komórkowej jak i otwarto komórkowej. Począwszy od 1992 r. kiedy firma w oparciu o aprobatę techniczną ITB w Warszawie wprowadziła systemy natryskowe pianek firmy BASF Elastogran polski rynek.

Następnie współpracując z firmą Alfa Systems (obecnie Stepan Europe) testowała i wdrażała pierwsze w Polsce aplikacje natryskowe pianek. W dalszej kolejności swoje doświadczenia dzieliła z firmą Prodex (obecnie pcc prodex). Firma dzięki współpracy międzynarodowej wprowadziła na rynek polski systemy holenderskiej firmy RESINA Chemie, której wysoką jakość wyrobów oraz nowoczesne rozwiązania doceniła firma BAYER Material Science, kupując firmę w 2009 r.

Dzięki wysokiej jakości świadczonych usług oraz dużemu zapotrzebowaniu na regularne i powtarzalne dostawy surowcowe Kumibex podjęła w 2006 r. współpracę z firmą Synthesia Espanola wiodącego na świecie dostawcy systemów natryskowych. Dzięki owocnej współpracy została opracowana aprobata techniczna na cztery systemy
natryskowych pianek poliuretanowych.

Rezultatem ponad 20-to letniej współpracy z dostawcami komponentów KUMIBEX oferuje na rynku dwa typy pianek:
PoliuretanSpray – pianki zamknięto komórkowe
FonoSpray – pianki otwarto komórkowe

Znajdziesz nas po słowach: graco reactor, natrysk pianki poliuretanowej, reaktory graco, dozowanie precyzyjne dystrybutor graco graco dystrybutor izolacja dachu izolacja poliuretanowa izolacje poliuretanowe maszyny do pianki poliuretanowej maszyny natryskowe natrysk pianki natrysk pianki poliuretanowej pianka natryskowa pianka poliuretanowa pianka poliuretanowa Śląsk reaktor do piany remont dachu sprzęt graco systemy dozujące systemy i urządzenia dozujące pianki zamkniętokomórkowe natryskpianki ocieplanie poddaszy ocieplanie domów reaktor Ocieplenie pianką PUR zamkniętokomórkową

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń