Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Remonty maszyn Pustynia Zakład Mechaniczny Botia Ryszard PasekRyszard Botia jest właścicielem Zakładu Mechanicznego BOTIA, który prowadzi na terenie Pustyni, w województwie podkarpackim. Głównym profilem działalności firmy są remonty maszyn rolniczych, budowlanych i przemysłowych. Serwis obejmuje regenerację poszczególnych podzespołów, wymianę części i montaż gotowego urządzenia.

W ofercie zakładu znajduje się między innymi regeneracja siłowników, a także naprawa sworzni i tulejowanie. Klienci mogą liczyć na bezpieczny demontaż i ocenę stanu technicznego reszty podzespołów.

Firma zajmuje się także wytaczaniem współosiowym otworów z bardzo dużą dokładnością. Usługi obejmują także obróbkę skrawaniem i toczenie, frezowanie oraz szlifowanie. Klienci mogą skorzystać z usług spawalniczych dla konstrukcji stalowych i chromoniklowych. Do zadań firmy należy także wytaczanie i naprawa rozbitych otworów.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z Zakładem Mechanicznym BOTIA z Pustyni.

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń