Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Riwal – podest nożycowy JLG 2646ES przy montażu regałów wysokiego składowania – K2 Storage SystemPodnośniki nożycowe Riwal pracują przy montażu regałów wysokiego składowania w nowopowstałym centrum logistycznym.

Zwyżki #JLG 2646ES umożliwiają prace montażowe, instalacyjne i wykończeniowe, a także są doskonałym rozwiązaniem w sektorze logistycznym.

Podoba Ci się film? 𝑺𝒖𝒃𝒔𝒌𝒓𝒚𝒃𝒖𝒋 nasz kanał, by dowiedzieć się więcej o nowych rozwiązaniach.
Zostaw 👍 lub napisz komentarz co myślisz na temat naszego filmu ✍.

Dlaczego do tego rodzaju prac warto wynająć JLG 2646ES od #Riwal?
➡Praca na platformie dwóch osób – zarówno w środowisku otwartym jak i zamkniętym
➡ Udźwig 450 kg – umożliwia zabranie na platformę niezbędnego sprzętu i materiału do montażu
➡Kompaktowe rozmiary – zapewniają swobodny przejazd przez wąskie przestrzenie między regałami
➡Wysokość robocza 9,92 cm – dostosowana do zakresu prowadzonych prac

Posłuchaj co na temat współpracy z nami ma do powiedzenia nasz partner – K2 Storage System i dowiedz się w jakim zakresie wspieramy ich biznes.

🔎 Szczegółowe parametry i opis na temat #podestu nożycowego z filmu znajdziesz tu:
https://bit.ly/3aNVZtk

🔴 Niezawodne rozwiązania do pracy na wysokości znajdziesz w Riwal – podesty ruchome, ładowarki teleskopowe, wózki widłowe! 🔴

✔ WYNAJEM – 📞 +48 46 895 13 63 – https://www.riwal.com/poland/pl-pl/wynajem/flota?utm_source=youtube&utm_medium=organic&utm_campaign=12012020&utm_term=magni6.25film

✔ SPRZEDAŻ maszyn nowych i używanych – 📞 +48 46 895 20 22 – https://www.riwal.com/poland/pl-pl/sprzedaz?utm_source=youtube&utm_medium=organic&utm_campaign=12012020&utm_term=magni6.25film

✔ SZKOLENIA I KURSY UDT DLA OPERATORÓW – 📞 +48 781 800 870
https://www.riwal.com/poland/pl-pl/szkolenia?utm_source=youtube&utm_medium=organic&utm_campaign=12012020&utm_term=magni6.25film

Dziękujemy firmie K2 Storage System za współpracę przy tworzeniu materiału.

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń