Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Robimy dyspozytorek na wodę ze śmieciSzlamik Sam jest bardzo aktywny i może robić wiele rzeczy naraz. Czasami jednak potrzebuje się zrelaksować, oglądając film. Prosi swoją kumpelę Sue, żeby przyniosła mu kilka przekąsek. I wodę. Sue to trochę nie pasuje i ma dość z lenistwem Sama. Chce, żeby teraz on zrobił dyspozytorek! Sam sugeruje go zrobić, żeby zawsze mieć pod ręką źródło wody, gdyby znowu włączyło mu się lenistwo.

Najfajniejsze z dyspozytorkiem jest to, że zapewne macie wszystkie potrzebne rzeczy w domu. To fajny projekt recyklingowy. Możecie użyć puszki po chipsach, słoika po Nutelli, tubkę po paście do zębów i słomki na napoje. Łatwo to znaleźć, prawda?

Sue maluje puszkę na biało, ale wy możecie ją ozdobić papierem samoprzylepnym albo farbą akrylową. Kawałek tubki i zakrętka w środku dyspozytorka posłużą za pokrętełko. Natomiast do słoika po Nutelii możecie wlać wodę albo inny napój. Zabezpieczcie całość gorącym klejem i gotowe!

Dyspozytorek na wodę na waszą wyłączność! Ozdóbcie go w dowolny sposób i uśmiechnijcie się na jego widok.

PS Subskrypcje i lajki tylko zmotywują Sama do kręcenia dla was jeszcze więcej filmów. https://bit.ly/2YRvWNG
JASNA STRONA https://bit.ly/2YoGfp1
PRAWDZIWE HISTORIE https://bit.ly/2J3Cdis
123 GO! Polish https://bit.ly/2KoDtLC
Gryzmołki Małe https://bit.ly/2OY49Ye

Materiały stockowe: https://www.depositphotos.com

Muzyka: Epidemic Sound https://www.epidemicsound.com/

Pobrane z Mediów Dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Warsaw Machine Service – Anglojęzyczny mechanik. Warszawa, Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, a także ich konserwacja i naprawa mieszczą się w tej kategorii. Wykonywanie rutynowej konserwacji narzędzia służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych. Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym.

Dodaj komentarz

Zadzwoń