Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Rozdrabniacze pompy Chełst Stimasz Producent maszyn dla przemysłu spożywczego i linii produkcyjnychPrzedsiębiorstwo Stimasz prowadzone jest przez Stanisława Purzyckiego. Posiadamy ponad 25 lat doświadczenia na rynku. Siedziba firmy znajduje się w Chełście, w województwie wielkopolskim.

Naszą specjalizacją są maszyny i urządzenia oraz linie technologiczne, które stosowane są w przemyśle spożywczym. Zapewniamy projektowanie linii produkcyjnych i maszyn, ich wykonanie, montaż oraz uruchomienie. Prowadzimy serwis maszyn spożywczych, przeprowadzamy też ich remonty.

W naszej ofercie znajdą Państwo takie urządzenia jak rozdrabniacze, krajalnice przemysłowe, kostkownice, dozowniki spożywcze. Oferujemy pompy tłokowe, wialnie taśmowe, kalibrowniki i polerki, a także odszypułczarki. Wykonamy dla Państwa przenośniki płytkowe, siatkowe, inspekcyjne, ślimakowe, kubełkowe, ukośne i rolkowe. Proponujemy też wózki, kosze i stoły ze stali nierdzewnej.

Na Państwa życzenie przeprowadzimy szkolenia z obsługi maszyn. Zapraszamy do skorzystania z oferty! Więcej informacji na: http://stimasz.com.pl

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń