Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Rozpierak pneumatyczny łom do naprawy palet Pneumatico R42Oferta: https://sklep-pneumatyczny.pl/pozostale-narzedzia/23287-rozpierak-pneumatyczny-lom-do-naprawy-palet-pneumatico-r42.html

Rozpierak firmy Pneumatico R42 to narzędzie idealne do pomocy przy recyklingu i naprawie palet. Drewniane deski górne lub dolne palety są rozsuwane przez cylinder pneumatyczny, co umożliwia obcinanie odkrytych gwoździ piłą szablową.

Po więcej narzędzi zapraszamy na stronę:
http://www.sklep-pneumatyczny.pl

oraz na naszą stronę na Facebooku:
https://www.facebook.com//narzedziapneumatyczne/

Pobrane z Mediów Dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Warsaw Machine Service – Anglojęzyczny mechanik. Warszawa, Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, a także ich konserwacja i naprawa mieszczą się w tej kategorii. Wykonywanie rutynowej konserwacji narzędzia służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych. Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym.

Dodaj komentarz

Zadzwoń