Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Serwis i naprawa zawiesi Stal-Pol Bis Łódź#SerwisINaprawaZawiesi to nasze zadania w firmie Stal-Pol Bis. Jej siedziba znajduje się w Łodzi, a właścicielem jest Jacek Grotek. Działamy dla Państwa od 2016 roku.

Oferujemy badania stanu technicznego zawiesi, wyciągników i suwnic. Ponadto zajmujemy się naprawą sprzętu oraz zaplataniem lin stalowych. Nasza oferta to też zakuwanie końcówek lin stalowych i zaciskanie lin stalowych. Wszystkie nasze usługi stoją na najwyższym poziomie. Uzupełnienie oferty stanowi produkcja zawiesi dźwigowych, transportowych oraz hakowych. Posiadamy zawiesia pasowe, linowe, a także łańcuchowe. Nasze produkty spełniają normy europejskie i posiadają niezbędne atesty.

Zapraszamy na naszą stronę internetową https://stal-pol.com.pl/

#SerwisINaprawaSuwnic #SerwisINaprawaWyciągarek #ZaciskanieZawiesi #ZarabianieZawiesi #ZaplatanieLinStalowych #LinyStalowe #BadaniaTechniczneZawiesi #ZakuwanieKońcówekLinStalowych #PrzeglądyTechniczneZawiesi

Pobrane z Mediów Dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Warsaw Machine Service – Anglojęzyczny mechanik. Warszawa, Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, a także ich konserwacja i naprawa mieszczą się w tej kategorii. Wykonywanie rutynowej konserwacji narzędzia służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych. Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym.

Dodaj komentarz

Zadzwoń