Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Serwis instalacji elektrycznych Zadębce Instalatorstwo Elektryczne Krystian DrozdaKrystian Drozda prowadzi firmę zajmującą się instalatorstwem elektrycznym. Swoją siedzibę ma w miejscowości Zadębce, w powiecie hrubieszowskim, na terenie województwa lubelskiego.

W ramach oferowanych usług przedsiębiorstwo zapewnia usługi elektryczne, a w tym:
– serwis instalacji elektrycznych,
– instalacje elektryczne od podstaw,
– montaż rozdzielnic,
– montaż bezpieczników,
– montaż oświetlenia,
– naprawy urządzeń elektrycznych,
– instalacje telefoniczne,
– instalacje teletechniczne,
– montaż domofonów,
– pomiary elektryczne.

Ponadto firma gwarantuje swój profesjonalizm, rzetelność oraz atrakcyjne ceny na ww. usługi.

Zachęcamy do skorzystania z oferty.

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń