Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Serwis maszyn do szycia domowych i przemysłowych Masz-Service Joachim Piegza Zakrzów#SerwisMaszynDoSzycia domowych i przemysłowych prowadzi od 2014 roku firma Masz-Service. Nasza siedziba znajduje się w Zakrzowie, a właścicielem działalności jest Joachim Piegza.

Jesteśmy jedynym autoryzowanym serwisem urządzeń marki Łucznik w całym województwie opolskim. Mamy uprawnienia na naprawy gwarancyjnych i pogwarancyjnych. Poza tym oferujemy naprawy pogwarancyjne maszyn takich firm jak JANOME, SINGER i PFAFF. Naprawiamy maszyny domowe i przemysłowe, overloki, coverloki, ręczne maszyny do zaszywania worków, hafciarki, domowe maszyny sterowane elektronicznie, a także stoły prasowalnicze, wytwornice pary i żelazka przemysłowe. Oferujemy też czyszczenie i konserwację.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Masz-Service klientów z całej Polski.

#NaprawaMaszynDoSzycia #MaszynyDoSzycia #StołyPrasowalnicze #NaprawaWytwornicPary #SerwisZelmer #SerwisŁucznik #SerwisSinger #SerwisJuki #SerwisJanome

Pobrane z Mediów Dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Warsaw Machine Service – Anglojęzyczny mechanik. Warszawa, Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, a także ich konserwacja i naprawa mieszczą się w tej kategorii. Wykonywanie rutynowej konserwacji narzędzia służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych. Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym.

Dodaj komentarz

Zadzwoń