Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Serwis maszyn przemysłowych Lubin W & A PolandProwadzimy firmę o nazwie W & A Poland. Głównym profilem naszej działalności jest montaż oraz #naprawa_maszyn_przemysłowych. Posiadamy spore doświadczenie zawodowe. Nasza siedziba znajduje się w Lubinie, w województwie dolnośląskim.

Zajmujemy się przede wszystkim montowaniem linii przemysłowych oraz dystrybuowaniem metali niezależnych. Nasza praca polega również na serwisowaniu maszyn przemysłowych i przeprowadzaniu przeglądów okresowych urządzeń.

Możemy dostarczać również metale i wyroby metalowe do klientów. Oferujemy rurki, srebro, profile o różnych kształtach, szyny emaliowane i prądowe, przewody energetyczne oraz nawojowe, a także druty srebrne. Sprzedajemy też cały szereg produktów miedzianych.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.
http://www.wapoland.pl/

#montaż_urządzeń_przemysłowych #instalacje_odgromowe #montaż_linii_przemysłowych #konstrukcje_stalowe #wyroby_metalowe #drut_miedziany #walcówki_i_bednarki #metale_nieżelazne

Pobrane z Mediów Serwis Maszyn Warszawa, Naprawa Maszyn Warszawa, Naprawa dźwigów i sterowników do urządzeń dźwigowych, Naprawa wyciągników, Naprawa maszyna do wyciągania drzew, Naprawa, regeneracja, konserwacja wciągników i wciągarek. Nasza oferta to szeroki wybór serwisu i naprawy wciągników i wciagarek – ręcznych i elektrycznych, linowych.

Dodaj komentarz

Zadzwoń