Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Serwis maszyn Zielona Góra SzuMaxIndustry#SerwisMaszyn i urządzeń przemysłowych to główna oferta firmy SzuMaxIndustry, która znajduje się w Zielonej Górze. Jej właścicielem jest Maciej Szumski.

Firma wspiera firmy polskie i zagraniczne i zapewnia stałą obsługę urządzeń przemysłowych. Prace konserwacyjne i serwisowe obejmują takie usługi jak: montaż i demontaż maszyn przemysłowych, naprawa pras pneumatycznych, hydraulicznych i parowych, spawanie, usługi ślusarskie, naprawa hydrauliki siłowej, obsługa podzespołów elektrycznych i mechanicznych maszyn.

Dodatkowo firma dysponuje własnym warsztatem, gdzie produkuje części do maszyn i zajmuje się toczeniem, wierceniem, cięciem, frezowaniem, spawaniem oraz szlifowaniem.

Szczegółowa oferta firmy SzuMaxIndustry z Zielonej Góry znajduje się na stronie:
http://szumaxi.pl/

#UsługiWarsztatowe #RegeneracjaSiłowników #KonstrukcjeStalowe #SerwisSiłownikówHydraulicznych #RemontMaszynPrzemysłowych #UsługiŚlusarskie #spawacz #ProdukcjaCzęściDoMaszyn #frezowanie

Pobrane z Mediów Dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Warsaw Machine Service – Anglojęzyczny mechanik. Warszawa, Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, a także ich konserwacja i naprawa mieszczą się w tej kategorii. Wykonywanie rutynowej konserwacji narzędzia służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych. Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym.

Dodaj komentarz

Zadzwoń