Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Serwis pomp wirowych Gdynia Jkm Jarosław Mikołajczuk#SerwisPompWirowych zapewnia firma Jkm z Gdyni. Na rynku działa ona od 2007 roku. Właścicielem jest Jarosław Mikołajczuk.

Firma zajmuje się naprawą i sprzedażą pomp przemysłowych i wodno-kanalizacyjnych. Swoim klientom oferuje między innymi przepompownie przydomowe i pomiarowe, przepompownie ścieków oraz pneumatyczne zamknięcia rurociągów. W ofercie znajdują się też wyłączniki pływakowe Triton Controls i rozdzielnie zasilające sterownicze.

Oferta kierowana jest do klientów indywidualnych oraz firm.

Zapraszamy.

#pompy #WyłącznikiPływakowe #przepompowanie #SerwisPomp #PrzepompowniePomiarowe #PneumatyczneZamknięciaRurociągów #PrzepompownieŚcieków #PrzepompowniePrzydomowe

Pobrane z Mediów Dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Warsaw Machine Service – Anglojęzyczny mechanik. Warszawa, Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, a także ich konserwacja i naprawa mieszczą się w tej kategorii. Wykonywanie rutynowej konserwacji narzędzia służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych. Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym.

Dodaj komentarz

Zadzwoń