Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Serwis pompowni Sosnowiec Bioły.plProwadzimy firmę Bioły.pl, która ma swoją siedzibę w Sosnowcu, w województwie śląskim. Właścicielem firmy jest Paweł Marszałek.

Oferujemy nasze usługi w zakresie serwisu urządzeń wodno-kanalizacyjnych. Wykonujemy przeglądy bieżące i okresowe, przeprowadzamy modernizacje urządzeń. Nasze usługi obejmują pomiary elektryczne i usuwanie awarii.

Zajmujemy się serwisem pompowni, separatorów, tłoczni ścieków oraz oczyszczalni ścieków, hydroforowni oraz wymiennikowni ciepła. Prowadzimy serwis klimatyzacji, pomp ciepła, układów chłodniczych i centralnego ogrzewania.

Zapraszamy do skorzystania z oferty!

#PomiaryElektryczne #SerwisPompowni #SerwisSeparatorów #SerwisKlimatyzacji #SerwisSeparatorów #SerwisPompCiepła #SerwisUkładówChłodniczych #SerwisCO #klimatyzacja #CentralneOgrzewanie #klimatyzacja

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń