Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Serwis silników elektrycznych, hydroforów Elektromechanika Michał Kosmala, Robert Wietrzyński Poznań#SerwisSilnikówElektrycznych, pomp hydroforowych oraz przepompowni ścieków prowadzimy jako firma Elektromechanika od 1983 roku. Nasza siedziba znajduje się w Poznaniu, a właścicielami działalności są Michał Kosmala i Robert Wietrzyński.

Działamy jako autoryzowany serwis urządzeń marki Ebara oraz Wilo, a także serwis robotów kuchennych Thermomix i Vorwerk. Z naszych usług korzystają zarówno firmy, jak i klienci indywidualni. Oferujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, a ponadto prowadzimy sprzedaż części zamiennych do urządzeń tych firm. Podejmujemy się też przezwajania silników elektrycznych, wymiany łożysk i uzwojeń oraz przeglądów technicznych.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Elektromechanika w Poznaniu. Więcej informacji znaleźć można na stronie https://www.elektromechanikapoznan.pl/home.

#PrzewijanieSilników #PrzezwajanieDilników #NaprawySilnikówElektrycznych #NaprawaPomp #RemontyPomp #SerwisWilo #SerwisEbara #SerwisVorwerkPolska #NaprawaThermomix

Pobrane z Mediów Serwis Maszyn Warszawa, Naprawa Maszyn Warszawa, Naprawa dźwigów i sterowników do urządzeń dźwigowych, Naprawa wyciągników, Naprawa maszyna do wyciągania drzew, Naprawa, regeneracja, konserwacja wciągników i wciągarek. Nasza oferta to szeroki wybór serwisu i naprawy wciągników i wciagarek – ręcznych i elektrycznych, linowych.

Dodaj komentarz

Zadzwoń