Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Serwis urządzeń dźwigowych Kielce Dźwig Serwis Polańska-Kojacz Sp. J#SerwisUrządzeńDźwigowych to główny przedmiot działalności firmy Dźwig Serwis Polańska-Kojacz Sp. J z Kielc. W naszej ofercie można znaleźć usługi z zakresu pogotowia dźwigowego, które świadczymy całodobowo. Podejmiemy się pomiarów elektrycznych oraz prac konserwacyjnych – zarówno dźwigów osobowych, jak i towarowych.

Ponadto do zakresu świadczonych przez nas usług należy serwis techniczny dźwigów szpitalnych, wciągników ręcznych oraz chodników ruchomych. Nasza oferta obejmuje również montaż i naprawę platform dla niepełnosprawnych.

Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej, zapraszamy:
https://www.windy-kielce.pl/

#windy #NaprawaUrządzeńDźwigowych #PogotowieDźwigowe #KonserwacjaDźwigówTowarowych #KonserwacjaDźwigówOsobowych #DźwigiOsobowe #DźwigiTowarowe #DźwigiSzpitalne #PlatformyDlaNiepełnosprawnych

Pobrane z Mediów Dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Warsaw Machine Service – Anglojęzyczny mechanik. Warszawa, Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, a także ich konserwacja i naprawa mieszczą się w tej kategorii. Wykonywanie rutynowej konserwacji narzędzia służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych. Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym.

Dodaj komentarz

Zadzwoń