Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Serwis urządzeń dźwigowych modernizacje wind Poznań Zakład elektromechaniki dźwigowejZakład elektromechaniki dźwigowej znajduje się w Poznaniu. Specjalizujemy się w montażu urządzeń dźwigowych. Podejmiemy się również serwisowania i konserwacji wind. Możemy Państwu zaproponować dźwigi osobowe, w tym dla osób niepełnosprawnych. Jesteśmy w stanie wymienić sterowanie na mikroprocesorowe.

Do zakresu świadczonych przez nas usług należy montaż dźwigów towarowych czy szpitalnych. Nasza oferta obejmuje również wykonanie okresowych badań dźwigów. Oferujemy także pomiary elektryczne. Uzupełnienie naszej oferty stanowi wymiana zespoły napędowego.

Zapraszamy na naszą stronę internetową:

HomePobrane z Mediów Dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Warsaw Machine Service – Anglojęzyczny mechanik. Warszawa, Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, a także ich konserwacja i naprawa mieszczą się w tej kategorii. Wykonywanie rutynowej konserwacji narzędzia służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych. Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym.

Dodaj komentarz

Zadzwoń