Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Serwis urządzeń dźwigowych schody ruchome modernizacje dźwigów Wilkowice LIFT-SYSTEMProwadzona przez nas firma Lift-System ma swoją siedzibę w Wilkowicach, w powiecie wrocławskim, na terenie województwa dolnośląskiego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku.

W zakres naszych usług wchodzi obsługa urządzeń dźwigowych. Projektujemy oraz montujemy dźwigi osobowe, dźwigi towarowe oraz urządzenia dla osób niepełnosprawnych z napędem hydraulicznym oraz elektrycznym.

Ponadto oferujemy serwis urządzeń dźwigowych, takich jak schody ruchome, chodniki ruchome, dźwigi, platformy dla niepełnosprawnych, a także przenośniki i suwnice.

Przeprowadzamy modernizacje dźwigów, dzięki którym możliwe jest dostosowanie ich do obowiązujących przepisów czy też Państwa indywidualnych potrzeb.

Zapraszamy! Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: https://www.lift-system.pl/

Pobrane z Mediów Serwis Maszyn Warszawa, Naprawa Maszyn Warszawa, Naprawa dźwigów i sterowników do urządzeń dźwigowych, Naprawa wyciągników, Naprawa maszyna do wyciągania drzew, Naprawa, regeneracja, konserwacja wciągników i wciągarek. Nasza oferta to szeroki wybór serwisu i naprawy wciągników i wciagarek – ręcznych i elektrycznych, linowych.

Dodaj komentarz

Zadzwoń