Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Serwis wind Gniezno VerticalFirma Vertical Tomasza Pilarskiego, zlokalizowana jest w Gnieźnie. Ma również oddział w Poznaniu. Zajmuje się zarówno sprzedażą, jak i montażem, konserwacją oraz i serwisem urządzeń dźwigowych.
Zatrudnia fachowców z uprawnieniami UDT do konserwacji dźwigów osobowych i towarowych o napędzie elektrycznym oraz hydraulicznym, urządzeń dla osób niepełnosprawnych, dźwigników, a także suwnic.

Oferuje windy osobowe, dźwigi towarowe oraz podnośniki dla osób niepełnosprawnych, w tym krzesełka i platformy schodowe, platformy pionowe, czy Homelift. Urządzenia objęte są długoletnią gwarancją wraz z serwisem.

Ponadto Vertical doposaży istniejące budynki w windy i urządzenia dla osób niepełnosprawnych. Może dopasować wymiary windy do klatki schodowej bądź odbudować ją na zewnątrz ze stalową konstrukcją szybową.

Więcej informacji: http://www.windy-vertical.pl/

Pobrane z Mediów Dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Warsaw Machine Service – Anglojęzyczny mechanik. Warszawa, Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, a także ich konserwacja i naprawa mieszczą się w tej kategorii. Wykonywanie rutynowej konserwacji narzędzia służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych. Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym.

Dodaj komentarz

Zadzwoń