Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Serwis wind Milejowice Lift-System s.c. Dariusz Tarka, Anna Tarka



Lift-System to firma działająca w branży dźwigowej. Ma doświadczenie w projektowaniu i montażu bezpiecznych i energooszczędnych urządzeń dźwigowych i wind. Mogą to być konstrukcje osobowe, osobowo-towarowe, towarowe, a także przeznaczone dla osób niepełnosprawnych. Poza montażem firma wykonuje też prace modernizacyjne, np. montując nowe wyposażenie wind oraz zajmuje się serwisem. Serwis wind i dźwigów prowadzony jest w ramach pogotowia dźwigowego lub w ramach planowych prac konserwacyjnych. Uzupełnieniem oferty serwisowej jest napraw suwnic, podnośników garażowych, schodów ruchomych i chodników ruchomych. Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o działalności firmy. Po więcej warto wejść na stronę internetową: https://www.lift-system.pl/

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń