Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Serwis wind Warszawa El-Dźwig Krzysztof Maciak#SerwisWind jest głównym profilem działalności firmy El-Dźwig. Została ona założona w 1993 roku, a jej siedziba mieści się w Warszawie. Właścicielem jest Krzysztof Maciak.

Firma oferuje swoim klientom kompleksową obsługę w zakresie dźwigów osobowych. Specjalizuje się głównie w montażu i serwisie wind. Oferuje takie usługi jak montaż i konserwacja dźwigów osobowych, naprawa wind, przeglądy techniczne, a także modernizacje.

Oprócz tego fachowcy przeprowadzają nadzory inwestorskie i opracowują programy funkcjonalno-użytkowe.

Zapraszamy do współpracy.
https://el-dzwigsc.pl/

#MontażWind #NaprawaWind #SerwisDźwigówOsobowych #KonserwacjaDźwigówOsobowych #NaprawaDźwigów #RemontyWindOsobowych #KonserwacjaWindOsobowych #PrzeglądyTechniczneDźwigówOsobowych #PrzeglądyTechniczneWindOsobowych

Pobrane z Mediów Dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Warsaw Machine Service – Anglojęzyczny mechanik. Warszawa, Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, a także ich konserwacja i naprawa mieszczą się w tej kategorii. Wykonywanie rutynowej konserwacji narzędzia służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych. Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym.

Dodaj komentarz

Zadzwoń