Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Serwis wind Warszawa Kowi Grzegorz UrbanFirma Kowi oferuje sprzedaż, montaż i #serwiswind. Działalność powstała w 2015 roku, a jej siedziba mieści się w Warszawie. Założycielem firmy jest Grzegorz Urban.

W ofercie posiadamy między innymi dźwigi osobowe, dźwigi towarowe, dźwigi szpitalne dźwigi panoramiczne, platformy dla osób niepełnosprawnych oraz schody ruchowe.

Zapewniamy Państwu kompleksową obsługę, w której zakres wlicza się wykonanie pomiarów, projekt oraz montaż i serwis urządzeń dźwigowych.

Gwarantujemy pełen profesjonalizm. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowana kadra pracownicza to gwarancja zadowolenia Klienta.

Zapraszamy. http://kowi.waw.pl/

#konserwacjawind
#naprawawind
#pogotowiedźwigowe
#konserwacjadźwigówosobowych
#serwisdźwigówosobowych
#naprawadźwigówosobowych
#naprawadźwigówtowarowych
#serwisdźwigówtowarowych
#konserwacjadźwigówtowarowych

Pobrane z Mediów Dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Warsaw Machine Service – Anglojęzyczny mechanik. Warszawa, Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, a także ich konserwacja i naprawa mieszczą się w tej kategorii. Wykonywanie rutynowej konserwacji narzędzia służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych. Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym.

Dodaj komentarz

Zadzwoń