Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Silnik BIONX – konwersja na zewnętrzny kontroler + zabezpieczenie termiczneW tym odcinku prezentuję jak podchodzę do tematu konwersji silnika BIONX na zewnętrzny kontroler oraz jak dokładam do niego zabezpieczenie termiczne przed przegrzaniem.

Normalnie te silniki pracują tylko z oryginalnymi akcesoriami systemu BIONX.

W trakcie odcinka prezentuję fragment bloga „glebora” z forum ebajkowego. Adres tego bloga to: http://epojazdy.blogspot.com/p/silniki-bionx.html

Jeżeli podoba Ci się ta tematyka to daj łapkę w górę i zasubskrybuj kanał.
Zapraszam również do obejrzenia pozostałych filmów.

https://shop.bikel.pl — zapraszamy do naszego sklepu

I bądźcie oczywiście na bieżąco 🙂 :
poprzez FACEBOOK: https://www.facebook.com/bikelpl
GRUPĘ e-BIKEL-owcy dla miłośników eSprzetow: https://www.facebook.com/groups/eBIKELowcy/
i INSTAGRAM: https://www.instagram.com/bikel.pl/
BLOG: https://bikel.pl

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń