Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Silnik elektryczny Minnkota ULTERRA 80Silnik elektryczny Minnkota Ulterra 80, z wbudowanym przetwornikiem i I-Pilotem, silnik 24 voltowy, 80lbs. Funkcje: elektryczne opuszczanie i podnoszenie głowicy silnika, elektryczne trymowanie głębokości zanurzenia silnika, wbudowany GPS, nowy I-Pilot, sterowanie nożne – wielofunkcyjny pedał, autopilot, inteligentna kotwica, miernik poziomu energii, wbudowany przetwornik Sonar 2, cyfrowy maximizer, utrzymywanie pozycji przy użyciu GPS, możliwość wyznaczania i zapisywania trasy i wiele innych.

Materiał przygotowany dla Normark Polska.

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń