Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Silnik od Pralki AMICA #1 – Podłączenie na krótko ( Tokarka, Szlifierka, Piła …) (WELLING HXGK 1I)Silnik od zepsutej pralki to rzecz której wprawne ręce majsterkowicza (elektryka) mogą dać drugie życie. Sprawdzi się on jako napęd do piły stołowej, tokarki, szlifierki i wielu wielu innych urządzeń które na pewno przydadzą się w warsztacie.

UWAGA !!! Prezentowane na filmie czynności mogą być niebezpieczne dla życia i zdrowia !!! Osoby nie mające wiedzy na temat prądu elektrycznego i działania silników elektrycznych nie powinny ich wykonywać !!! Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości nie podejmuj ryzykownych działań !!!. Nie jestem profesjonalnym elektrykiem więc nie traktuj tego materiału jako kompendium wiedzy. Jeżeli widzisz jakieś błędy w mojej wypowiedzi lub samym działaniu koniecznie napisz o tym w komentarzu !!!

Poniższy film to pierwszy odcinek serii pokazującej jak uruchomić silnik z pralki Amica ( model silnika WELLING HSGK 1I )
Samo uruchomienie nie oznacza jeszcze że będzie można z niego korzystać w sposób bezpieczny dla operatora jak i samego urządzenia. Do tego potrzebne będzie okiełznanie tego demona szybkość poprzez zamontowanie regulatora obrotów oraz rezystora startowego pozwalającego na delikatny rozruch… ale o tym dopiero w następnym odcinku 😉
Oto i link do niego: https://youtu.be/ZMFsreDFnGY 🙂
a tutaj wersja sterowania w wykorzystaniem prądniczki tachometrycznej która naprawdę działa 🙂

Zapraszam na film i czekam na wasze komentarze z opiniami, podpowiedziami a może własnymi doświadczeniami na temat adaptacji takich silników.

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń