Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Silniki #1: Jak podłączyć silnik elektryczny 3faz. ? Gwiazda i trójkąt. Zmiana kierunku wirowania.📃Jak powstał kanał Z PORADNIKA ELEKTRYKA 👉https://patronite.pl/zpe_mk/description
📊 Fajne pliki dla elektryków i nie tylko 👉 https://zpe24.pl/shop-full-width/
🛒Sklep allegro z plikami 👉 https://allegro.pl/uzytkownik/ZPE_MK

Potrzebujesz dobrych plików Excel do wyceny instalacji, podziału obwodów, selektywności zabezpieczeń? Zapraszam do mojego sklepu na zpe24.pl lub na allegro. Znajdziesz tam również szablony opisów do rozdzielnic.
👉O czym jest ten film❓
Jak podłączyć #silnik elektryczny 3 fazowy? O co chodzi w połączeniach #gwiazda / #trójkąt ? Jak zmienić kierunek wirowania silnika? Na co zwrócić uwagę czytając tabliczkę znamionową? Czy zawsze można zamiennie podłączać silnik w gwiazdę i trójkąt? Wszystkie te informacje uzyskasz w tym filmie. Zapraszam serdecznie !!!

⛔ UWAGA !!! ⛔
⚠️PRĄD ZABIJA, BĄDŹ OSTROŻNY !!!⚠️
Wszystkie prace elektryczne powinny być wykonywane przez osoby o odpowiednich uprawnieniach i kwalifikacjach zawodowych, osoby nie posiadające odpowiednich kwalifikacji nie powinny wykonywać prac elektrycznych.

Pozostałe linki:

🔵Facebook: https://www.facebook.com/z.poradnika.elektryka
🟡Grupa ZPE: https://www.facebook.com/groups/z.poradnika.elektryka
🟠Serwis zpe24.pl: https://zpe24.pl/
🔴Tik Tok: https://vm.tiktok.com/ZMR9vS4E7/
🟣Instagram: https://www.instagram.com/z.poradnika.elektryka/

#zpe #elektryk #elektryka #silnik #gwiazda #trójkąt

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń