Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Sobotnie skarby złomowisko vlog – pompy CO , silniki spalinowe i demony przeszłościTak właśnie – mówię wielokrotnie o porządkach bo w wielu obszarach mam bałagan – więc porządkuje – w tym filmie przedstawiam krótki wypad na kilka punktów skupu złomu i zabieram się za usuwanie niepotrzebnych demonów przeszłości czyli wszystko to co nie jest potrzebne a blokuje przed nowym – lecz to nie takie proste bo zahaczamy o prace z podświadomością – jak to ugryźć ? W tym filmie pokazuje swoją ścieżkę
mam nadzieję że będzie to inspiracja dla innych
Na złomowisku póki co za wiele ciekawostek nie było
Jedynie wahacze do Audi VW ,
Udało mi się pozbyć pomp centralnego ogrzewania , siewnika 🙂 i pompy przemysłowej 🙂
Zapraszam 🙂
#pompaCO #braksmarowania #porządekmentalny

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń