Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Spin-Go elektryczny podnośnik ruchomyPodnośnik SPIN-GO to urządzenie zaprojektowane specjalnie do pracy w magazynach, składach części zamiennych, sklepach oraz supermarketach.

SPIN-GO to najnowszy pionowy podnośnik magazynowy typu push around firmy BRAVIISOL, będący jedyną realną alternatywą dla drabin. Służy do wykonywania wszelkich czynności związanych z układaniem towaru na półkach, a także do wszelkich operacji montażowych czy konserwacyjnych wewnątrz różnego typu obiektów.

Profesjonalny podnośnik, który przemieszczany jest manualnie przez operatora. To niezwykłe połączenie komfortu i przystępnej ceny!

Operator przesuwa ręcznie podnośnik SPIN-GO a następnie po naciśnięciu odpowiedniego przycisku podnosi się wraz z towarem na pożądaną wysokość.

Innowacyjna, regulowana bezpośrednio z pokładu platformy, półka ładunkowa podnosi towary o wadze aż 90 kg!

Dodatkowy towar może być załadowany na platformę transportową znajdującą się na
podstawie podestu ograniczając w ten sposób do minimum czas poświęcony na pokonywanie długich dystansów wewnątrz magazynu.

Głόwne cechy techniczne produktu:

Otwierana wahadłowo bramka oraz obniżony stopień (wys. 35 cm) zapewniają łatwe i bezpieczne wejście na platformę
Spin-Go. Maszt wykonany ze specjalnego stopu aluminium jest praktycznie bezobsługowy
Koniec z konserwowaniem łańcuchów, żadnego smaru na maszcie. Wszystko po to, aby znacznie obniżyć koszty eksploatacji
Teraz możesz pracować bez przeszkód w takich wymagających środowiskach jak np. przemysł spożywczy
System podnoszenia jest objęty 10-letnią gwarancją

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń