Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Spotkanie z ekspertem KAPE – Giełda Miejskich Technologii – platforma cyfrowego rozwojuW trakcie spotkania „Giełda Miejskich Technologii – platforma cyfrowego rozwoju” nasz ekspert przedstawił:
– projekt platformy internetowej Giełda Miejskich Technologii, gromadzącej rozwiązania informatyczne z obszaru smart city,
– jak wykorzystać dostępne rozwiązania IT w Twoim mieście,
– możliwości bezpłatnego wdrożenia i testowania wybranych rozwiązań IT w modelu usługowym,
– praktyczne możliwości zastosowania nowych technologii.

Naszym ekspertem był Paweł Grzegorczyk (Polski Fundusz Rozwoju), Kierownik projektu Giełda Miejskich Technologii, Menedżer Zespołu Rozwoju Innowacji w Samorządach w Polskim Funduszu Rozwoju, absolwent Wydziału Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego.
W przeszłości założyciel i wieloletni redaktor naczelny portalu klubjagielloński.pl oraz współtwórca i członek zarządu spółki DGS Parking Systems. W latach 2017 – 2019 starszy analityk inwestycyjny w funduszu ValueTech Seed, gdzie odpowiadał za finalizację jedenastu transakcji inwestycyjnych o łącznej wartości 16.3 mln zł i analizę 967 projektów technologicznych.
Współpracownik Szkoły Głównej Handlowej i Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Autor analiz i artykułów eksperckich opublikowanych na łamach ogólnopolskich mediów i think-tanków (Rzeczpospolita, KlubJagielloński.pl, NowaKonfederacja.pl, Wnp.pl, Wszystkoconajwazniejsze.pl).

Pobrane z Mediów Dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Warsaw Machine Service – Anglojęzyczny mechanik. Warszawa, Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, a także ich konserwacja i naprawa mieszczą się w tej kategorii. Wykonywanie rutynowej konserwacji narzędzia służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych. Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym.

Dodaj komentarz

Zadzwoń