Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Straż Grupa SerwisowaZapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu reklamującego naszą firmę!
Straż Grupa Serwisowa działa od ponad 20 lat. Naszą kadrę tworzą fachowcy z branży pożarniczej, pracownicy OSP, inspektorzy ochrony przeciwpożarowej oraz sanitariusze medyczni.

Nasza oferta to w szczególności serwis gaśnic i agregatów gaśniczych, konserwacja klap dymowych, dokumentacja w zakresie PPOŻ, ekspertyzy pożarowe, okresowe szkolenia BHP, instrukcje PPOŻ, transport osób niepełnosprawnych, video monitorowanie pracowników, instalacje alarmowe, monitorowanie osób, ochrona mienia, analiza obiektów, transport pieniędzy, zabezpieczenia pożarowe, przepusty PPOŻ, system detekcji pożaru, {obsługa z zakresu obsługa w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, podwykonawstwo w obrębie szkoleń BHP, wstępne szkolenia bhp, pomiary środowiska pracy.

Marka Straż Grupa Serwisowa to kompleksowe instalacje pożarowe dla osób prywatnych i firmy.
Szkolimy na terenie całego kraju.

STRAŻ GRUPA SERWISOWA MACIEJ BESER
ul. Zwierzyniec 2, 62-310 Pyzdry
tel. 604925664

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń