Loading…

Naprawa Maszyn Warszawa

Podnośniki, dźwigi,maszyny, i silniki do wind, serwis a także ich konserwacja i naprawa
Kontakt

Uniwersalny składany stół warsztatowy 5w1 GardenLineNOWOŚĆ! Stół warsztatowy wielofunkcyjny 5w1 marki GardenLine
Posiada dużą powierzchnię roboczą, dzięki której piłowanie i wiercenie jest prostsze. Z boku znajdują się wbudowane gniazda do zasilania. Może być wykorzystywany jako stabilne rusztowanie lub podest roboczy. W zestawie znajdują się kółka, dzięki którym stół zamienia się w wózek. Znajdzie zastosowanie w magazynach, sklepach, warsztatach oraz wszędzie tam, gdzie występuje konieczność transportowania różnego rodzaju towarów. Posiada także funkcję leżanki warsztatowej do użytku w warsztatach samochodowych, naprawczych, serwisach motoryzacyjnych, a także wśród majsterkowiczów. Można go złożyć w kształt walizki łatwej do przechowywania i transportowania.

Dostępny w sklepie internetowym: https://sklep.chomik.pl/uniwersalny-stol-warsztatowy-5-w-1,853,16880.html

Zapraszamy na naszą stronę internetową: https://chomik.pl/
Zrób zakupy online na: https://sklep.chomik.pl/
Zobacz nasze przepisy: http://piwniczkachomika.pl/

Pobrane z Mediów W ofercie naprawy sprzętu dostępne będą zarówno Mobilny Mechanik do Maszyn, jak i Naprawa Adblue w Koparkach. maszynach budowlanych, serwis sprzętu w Warszawie AGD – Anglojęzyczny mechanik.
w mieście Warszawa.

Serwisujemy Podnośniki, dźwigi i silniki do wind, auta elektryczne, koparki, spycharki, walce, maszyny budowlane konserwacja i naprawa sprzętu w Warszawie, mechanicy mieszczą się w naszej kategorii naprawy sprzętu budowlanego. Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu ogrodowego służącego do ścinania drzew, Podnośniki i wciągarki wymagają regularnej konserwacji w postaci napraw i regeneracji oraz innych czynności konserwacyjnych też jest świadczona w naszej firmie.

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze wszystkich typów wciągników i wciągarek, wind, elektryki, mechaniki siłowej, w tym linowych, ręcznych oraz zasilanych prądem elektrycznym systemów i maszyn wspomagania..

Dodaj komentarz

Zadzwoń